ανακοινώσεις,  Ενημέρωση γονέων

ΕΞΕ-32385-2024-Υποβολή-αιτήσεων-για-την-εισαγωγή-μαθητών-στα-Πρότυπα-και-Πειραματικά-σχολεία-για-το-σχ.-έτος-2024-25

Για να δείτε την επόμενη ή προηγούμενη σελίδα του παραπάνω εγγράφου, πατήστε το αντίστοιχο βέλος στο κάτω μέρος του πλαισίου του εγγράφου (για να εμφανιστεί το μενού με το βελάκι, αρκεί το ποντίκι σας να είναι πάνω στο πλαίσιο του εγγράφου).

ΡΥ7Β46ΝΚΠΔ-0ΨΞ

FEK-2024-Tefxos-B-01671-downloaded-29_03_2024

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υποβολή αιτήσεων για την εισαγωγή μαθητών στα Πρότυπα και Πειραματικά σχολεία για το σχ. έτος 2024-25